Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
LASER MEDICAL CENTER
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64717001B
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Korce
Viti i themelimit: 16/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Perdorimi i Makinerive (paisjeve) Laser , per qellime mjekesore, terapeutike dhe estetike. - dhenien e sherbimeve te ndryshme mjekesore, me mjeke te specialiteteve te ndryshme. - Sherbime te kujdesit estetik dhe rigjenerues te lekures se fytyres dhe te trupit. Sė fundi, Shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tregtar, me individė, shoqėri tregėtare, ente publike apo private, nė lidhje me aktivitetin e saj bazė, siē citohet nė pikėn 3.2 tė Statutit.Shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr tė nevojshėm apo tė dobishėm pėr realizimin e qėllimeve tė shoqėrisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rodama Karasavvidou 50
Eliverta Cenolli 50
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LASER MEDICAL CENTER
LASER MEDICAL CENTER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!