Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AGRO MAGJIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64215402I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 08.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari nė fushėn e bujqėsisė. Import export tė mallrave tė ndryshėm, mallra sportive, veshjesh e konfeksione tė ndryshme, aksesor, materiale druri, konsulenca nė fushėn e ndėrtimit. Shitje artikuj tė ndryshėm me shumicė e pakicė, transport brenda vendit mallrash. Bar - kafe, agjenci turistike, agjenci udhėtimi, ndėrtim pėr vete e pėr tė tretė, konstruksione tė tė gjitha llojeve. Agjent i transferimit tė parave me dhe pėr llogari tė subjektit financiar jo-banke. Shitje me shumicė e pakicė veshjesh e konfeksione tė ndryshme, shėrbime tė ndryshme nė fushėn e telekomunikacionit dhe tė informatikės, veprimtari komisioneve, tegeti me shumicė dhe pakicė tė lėndėve tė para dhe mallrave produkt i gatshėm ushqimorė nė pėrgjithėsi, pije po dhe jo alkoolike, duhan dhe cigare, industriale tė tė gjitha llojeve, elektroshtėpiake dhe elektrokulturore, bujqėsore, blegtorale dhe bimė medicinale, prodhim dhe tregtim konfeksionesh, lėndė ndėrtimi dhe pajisje hijeno - sanitare, nė fushėn e informatikės; pėrpunim druri; agjenci shitje - blerje dhe dhėnie me qira tė pasurive tė paluajtshme; transport mallrash tokėsor dhe detar pėr vete dhe pėr tė tretė; si dhe ēdo aktivitet tjetėr i cili nuk bie ndesh me 2 legjislacionin shqiptar nė fuqi.
Adresa: Terbuf TERBUF Fshati Terbuf, Rruga Ēerme Sektor - 3 Ura, me nr pasurie 152/4 zona kadastrale 3578.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Afrim Yzeiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO MAGJIA
AGRO MAGJIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!