Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ANVI - OIL 33
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64120401A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 10.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bar - Restorant, Hoteleri, Kalceto, materiale farmaceutike, materiale ndėrtimi, materiale dhe pajisje hidraulike, materiale dhe pajisje elektrike, servis makinash, shitje karburanti me pakicė. Veprimtari kulturore dhe artistike. Ndėrmjetėsi dhe tregtim produktesh ushqimorė, pije alkoolike dhe jo alkoolike, cigare etj. Import - eksport dhe tregtimin e makinerive qė shėrbejnė pėr industrinė e drurit dhe industri tė tjera.
Adresa: LUSHNJE Lagjja Karbunare e Poshtme, Rruga Lushnje - Berat km 1, godina nr 1.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Klevis Ēela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANVI - OIL 33
ANVI - OIL 33
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!