Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
SOLOPELLI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64111001A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 09.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 50,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Agjent shitjesh, studim tregu, import-eksport artikuj lėkure dhe nėnproduktet e tyre, pėrpunim i lėkurės dhe veshje tė ndryshme, tregti me shumicė e pakicė.
Adresa: Moglice MOGLICE Lagjja Periferike, Rruga Qendėr, godinė Private Nr. 05, Kati 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Renato Buongiorno
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SOLOPELLI
SOLOPELLI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!