Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
EURO SARANDA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64106803P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 02.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumicė dhe pakicė i mallrave tė ndryshėm ushqimorė, pije alkoolike, pije freskuese, kafesė sė pjekur, artikujve tė kuzhinės, transport pėr tė tretė dhe pėr nevoja tė shoqėrisė, shpendaria e tyre nė klientė me mjetet e shoqėrisė, si dhe import eksporti i tyre.
Adresa: Sarandė Lagjja nr.4, Rruga Mitat Hoxha, nr.49
Sektori ekonomik:
Administratorė: Kostaq Nika
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 12.05.2017 ėshtė shtuar administratori Kostaq Nika dhe ėshtė larguar administratori Dik Velia.Me datė 12.05.2017 ėshtė shtuar ortaku Kostaq Nika dhe ėshtė larguar ortaku Dik Velia.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EURO SARANDA
EURO SARANDA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!