Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGRO SINA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64105404R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 04.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim fidanė, shitblerje impute bujqėsore, import eksport artikuj bujqėsore dhe tė tjera.
Adresa: Allkaj CUKAS I RI Ēukas, Lagjja Qendėr, Rruga Kryesore, ambjenti nr 1.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Marjol Sina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO SINA
AGRO SINA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!