Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
VARADERO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64028401N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 12.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bar kafe.
Adresa: LUSHNJE Lagjja Skender Libohova, Rruga Misto Mame ne Zonėn kadastrale 8572 me nr pasurie 8/49 - N8, pallat 3 katesh.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Florian Hysi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 18.04.2017 ėshtė shtuar administratori Florian Hysi dhe ėshtė larguar administratori Gentian Muēa.Me datė 25.08.2016 ėshtė shtuar ortaku Gentian Muēa dhe ėshtė larguar ortaku Indrit Sefa, Alba Dhima, Amarildo Pupi.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VARADERO
VARADERO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!