Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
D.M.SERVICE & FIN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64027201T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 26.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Konsulencė Financiare dhe kontabiliteti. Konsulencė marketingu dhe tregtie. Import-eksport tė materialeve kompjuterike, elektronike dhe telefonike. Tregti me shumicė dhe pakicė tė celulareve, kompjuterė dhe pajisje elektronike. Blerje dhe shitje makina, kamionė, furgone dhe bote.
Adresa: Thumane Borizane Thumane, Fshati Borizane, Rruga Kryesore, ndėrtesė private 1 katėshe, me nr.objekti 13/6.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dario Lombardi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D.M.SERVICE & FIN
D.M.SERVICE & FIN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!