Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AE&AD
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64027001H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 22.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumicė dhe pakicė i prodhime tė ndryshme ushqimorė, frigoriferike me prejardhje shtazore dhe bimore tė tė gjitha llojeve. Tregtim me shumicė dhe pakicė pijeve alkoolike i cigareve i detergjentėve etj.
Adresa: Korēė Lagjja Nr.17, Rruga " Ramiz Qorellari ", Objekti Nr.8
Sektori ekonomik:
Administratorė: Dritan Ēano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AE&AD
AE&AD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!