Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AIRCRAFT MAINTENANCE CENTER ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64022201R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 20.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Mirėmbajtje riparim avionėsh dhe helikopterėsh. Shitje pjesė kėmbimi pėr avionė dhe helikopterė.
Adresa: Nikel RINAS Rinas, Aeroporti i Rinasit, Zyra Nr. 4, Kati 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ervin Shijaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AIRCRAFT MAINTENANCE CENTER ALBANIA
AIRCRAFT MAINTENANCE CENTER ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!