Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALVON-GAZ
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64020402E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 18.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtim tė gazit dhe pajisje shtėpiake me pakicė, artikujve tė ndryshėm industrial dhe ushqimor. Bar - restorant.
Adresa: Hysgjokaj, bashkia Lushnje, zona kadastrale 1975 nr i pronsise 101/2/38.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Pėrparim Pashaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALVON-GAZ
ALVON-GAZ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!