Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AMINA & RASHIDA LIMITED COMPANY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L64015402C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 14.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, grumbullim, import-eksport tė produkteve bujqėsore dhe peshkut.
Adresa: RROGOZHINE Kėrēukaj, nr.pasurie 56/2, Rruga Gose-Boshtove, Km 1, objekti nr.1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Aleksander Gega
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMINA & RASHIDA LIMITED COMPANY
AMINA & RASHIDA LIMITED COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!