Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGRO.SEK.FUSHE - KRujė
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63921201O-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 11.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bashkėpunimi nė fushėn e prodhimit bujqėsor dhe nė marketing, kjo shoqėri do tė prodhojė tė manipulojė, tė pėrpunojė, tė ruajė, tė klasifikojė, tė transportojė, tė shpėrndajė si dhe tė tregtojė produkte bujqėsore dhe blegtorale nė gjendjen e tyre natyrore ose tė pėrpunuara me parė si dhe tė mekanikes bujqėsore.
Adresa: FUSHE KRujė Lagjja Kastrioti, rruga e Krujės, pallat i vjeter, kati 2, zona kadastrale nr. 1664, me numėr pasurie 1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Xhuma Boka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRO.SEK.FUSHE - KRujė
AGRO.SEK.FUSHE - KRujė
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!