Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AEROSERVICES
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63915202P
Forma ligjore: Degė tė Shoqėrive tė Huaja
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 25.12.2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 60,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i shėrbimeve teknike pėr avionė dhe nė veēanti tė mirėmbajtjes sė avionėve dhe aksesorėve tė tyre, lėshimi ose miratimi nė vazhdimėsi i vėrtetimit pėr mirėmbajtjen e avionėve dhe aksesorėve tė tyre, inspektimin dhe riparimin e avionėve dhe aksesorėve tė tyre, zbulimi i dėmtimeve tė ēdo lloji tė sistemeve dhe elementeve tė avionėve si dhe riparimi i tyre, certifikimit i specifikimeve teknike si dhe vlerėsimit tė avionėve tė tė gjitha llojeve, njėsite e sistemit, zėvendėsim tė njėsive tė avionėve, pastrimi i jashtėm dhe testimi jodestruktiv (GMD). Kryerjen e Analizave dhe Studimeve teknike pėr tė zgjidhur demet dhe pėr tė identifikuar defektet dhe tė propozoje veprime korrigjuese pėr tė minimizuar rreziqet nga gabimet e shumta dhe pėr pėrcaktimin e gabimeve nė tė gjitha llojet e avionėve si dhe pėr certifikim nė pėrputhje me standardet e pershtatshmerise pėr fluturim, mirėmbajtjen e duhur tė sigurisė dhe cilėsisė, nė pėrputhje me tė drejtėn evropiane dhe ndėrkombėtare dhe rregulloret pėrkatėse tė aviacionit. Plotėsim dokumentacioni dhe i manualeve tė operimit si dhe krijimin e bazės sė tė dhėnave pėr sa me sipėr. Rekrutimi, trajnimi, punėsimi dhe leasing i ofiēinave dhe teknikeve tė specializuar pėr pėrgatitjen e kėtyre punimeve dhe pėr shėrbimet e mirėmbajtjes teknike tė avionėve. blerje, shitje (me shumicė dhe pakicė, importin dhe eksportin e pajisjeve, pjesė kėmbimi, mjete konsumi dhe tė gjitha llojet e materialeve qė lidhen me qėllimet e mėsipėrme. Edukimi, ndėrgjegjėsimi, duke ofruar udhėzime, shėrbime kėshilluese, seminare programet arsimore qė synojnė pėrmirėsimin e ekspertizės pėr sa me sipėr. Pėr tė arritur qėllimin e saj, Dega e shoqėrisė mund tė blejė, tė shesė, japė me qira dhe nenqira ēdo lloj tė makine, nė ēdo lloj 2 forme si dhe me leasing, tė hapė zyra kudo nė Shqipėri, tė blejė, shesė, tė marrė me qira, nenqira pronat nė Shqipėri apo jashtė vendit, si dhe tė bashkėpunojė me pėrsonat fizike apo juridike, kompani apo konsorciume tė tė gjitha llojeve, nė pėrgjithėsi tė ushtrojė tė gjitha veprimet e nevojshme qė do tė lidhen me suksesin e objektivit tė degės.
Adresa: Nikel RINAS Tirana International Airport, Gate A
Sektori ekonomik:
Administratorė: Andreas Krilis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AEROSERVICES
AEROSERVICES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!