Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
D.G 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63908203L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 01.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtime tė ndryshme, rrugė kanalizime, sheshe. Tregti makineri e pajisje, mjete transporti tė ndryshme si dhe servis i tyre. Transport mallrash dhe pasagjeresh. Punime me makineri tė renda. Import - eksport mallrash e makinerish etj.
Adresa: FUSHE KRujė Fshati Larushk, rruga Larushku poshtė, ndėrtesė private, 3 katėshe, kati 1, zona kadastrale nr. 2385, me numėr pasurie 56/33
Sektori ekonomik:
Administratorė: Gezim Mjekra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
D.G 2016
D.G 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!