Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
AUTOHAUS SWISS PARTNERS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63908202D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 25.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Nė fushėn e tregtisė, import eksport tė mallrave tė ndryshme bujqėsore, blegtorale e industriale dhe kryesisht tė makinave. Import eksportin e tyre si dhe tė pjesėve tė kėmbimit tė makinave. Nė fushėn e shėrbimit tė transportit tė udhėtarėve dhe mallrave. Nė fusha tė tjera, hapje tė pikave tė servisit, parking automjetėsh, lavazhit, tė hoteleve, fshatrave turistike tė moteleve si dhe agjencive pėr shitblerje pėr dhėnie me qira tė pasurive tė tundshme e tė patundshme tė agjencive tė transportit, tė udhėtarėve e tė mallrave si brenda vendit dhe jashtė tij. Nė fushėn e dhėnies me qira "Rent & Car".
Adresa: Nikel QEREKE Komuna Nikel, Zona kadastrale Nr. 3096, Nr. pasurisė 107/53, vol. 9, faqe 21
Sektori ekonomik:
Administratorė: Besnik Lataj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AUTOHAUS SWISS PARTNERS
AUTOHAUS SWISS PARTNERS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!