Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBafėrT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63825801V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 23.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import -eksport, tregti me shumicė dhe pakicė, tė plehrave kimike dhe organike, lėndėve dhe substancave tė ndryshme kimike si dhe biostimulanteve qė pėrdoren nė bujqėsi, nė ushqimin e njerzerve dhe tė kafshėve, pesticideve dhe pemėve dekorative. Prodhim, kombinim, pėrzierje kimike dhe mekanike tė plehrave kimike dhe organike ( kokrrizore, kristalore dhe tė lėngshme ) si dhe biostimulanteve pėr formula tė ndryshme pėr pėrdorim nė bujqėsi. Si dhe ēdo aktivitet tjetėr qė konsiderohet fitimprurės dhe nė interes tė shoqėrisė. Ambalazhimi, paketimi i PMB si dhe D. D. D dezinfektimin, dezinfektimin, deratizimin e tė gjitha llojeve tė objekteve si dhe prodhimin, ambalazhimin, paketimin e plehrave kristalore tė tretshėm nė ujė. Importime me qėllim shitje tė makinerive tė ndryshme bujqėsore dhe industriale. Importimin, ambalazhimin, ripaketimin dhe shitjen me shumicė dhe pakicė tė pesticideve dhe substancave tė ndryshme kimike. Prodhimin, kultivimin, ambalazhimin, manipulimin, pėrpunimin, shitje me shumicė e pakicė dhe importin-eksportin e bimėve mjekėsore vajore, eterovajore, medicinave, etj dhe nėnprodukteve tė tyre. Prodhimin, 2 grumbullimin, ambalazhimin, shitje me shumicė dhe pakicė si dhe eksportimin e produkteve tė ndryshme bujqėsore (perime, fruta, vajra tė ndryshme bimore etj).
Adresa: Mesopotam DHROVJAN Fshati Dhrovjan, godinė 2 katėshe nr.163 brenda Pallatit tė Kultures, Njėsia Administrative Mesopotam, Bashkia Finiq, Rrethi Delvinė
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilia Taēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBafėrT
ALBafėrT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!