Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AR - BUS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63816002F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 25.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transport udhėtarėsh me autobus vetėm pėr linjėn Maliq - Korēė dhe Korēė - Maliq.
Adresa: MALIQ Blloku Nr. 1, Rruga 1 Maji, Zona Kadastrale 2573, Nr. Pasurie P15, Sh1, K1, Ap1
Sektori ekonomik:
Administratorė: Engjell Memelli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AR - BUS
AR - BUS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!