Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A.T.D.P. EXPORT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63804202D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 03.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import – eksport tregti me shumicė dhe pakicė tė makinerive tė ndryshme bujqėsore dhe industriale, prodhim dhe tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm ushqimorė, Konsulencė marketingu pėr shoqėri tė ndryshme nė fusha tė ndryshme, aktivitete imobilare pėr pasuri tė paluajtshme.
Adresa: Thumane Fushe Thumane Thumane, Fshati Borizane,ndėrtesė private, 1 katėshe, zona kadastrale nr. 1247, me numėr pasurie 1.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Antonio Altobelli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.T.D.P. EXPORT
A.T.D.P. EXPORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!