Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AGROSPO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63802401U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 26.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import eksport i artikujve drusore, ushqimorė, bujqėsore dhe industriale, kultivimi pėrpunimi, paketimi dhe tregtimi i kulturave bujqėsore. Hapje bar - restorant, servis, lavash, hotel, fshatra turistike, agjenci shit - blerje, komisionarė, transport mallrash e pasagjeresh. Kryerje punimesh nė pyje e kullota, pėrpunimin e mbetjeve nga pastrimi i pyjeve si dhe prodhimin e qymyrit tė drurit.
Adresa: GRADISHTE SPOLET Fshati Spolate, Lagjja Ēela, Rruga Spolata e Madhe, banesa nr 35.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Erzen Doga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 13.11.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: "Import eksport i artikujve drusore, ushqimore, bujqesore dhe industriale, kultivimi perpunimi, paketimi dhe tregetimi i kulturave bujqesore. Hapje bar - restorant, servis, lavazh, hotel, fshatra turistike, agjensi shit - blerje, komisionare, transport mallrash e pasagjeresh. " u bė "Import eksport i artikujve drusore, ushqimore, bujqėsore dhe industriale, kultivimi pėrpunimi, paketimi dhe tregtimi i kulturave bujqėsore. Hapje bar - restorant, servis, lavash, hotel, fshatra turistike, agjenci shit - blerje, komisionarė, transport mallrash e pasagjeresh. Kryerje punimesh nė pyje e kullota, pėrpunimin e mbėtjeve nga pastrimi i pyjeve si dhe prodhimin e qymyrit tė drurit."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGROSPO
AGROSPO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!