Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ACENET
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63728403C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 22.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e shėrbimeve tė internetit, email, webhosting, abonentėve tė ndryshėm, videokonferencat etj. Kryerjen e aktivitetit tė transmetimeve audio dhe audiovizive nėpėrmjet sistemit onilne ose sistemeve tė tjera tė telekomunikacionit pėr transmetimet dhe ritransmetimet audio dhe audiovizive tė ēdo lloji, si dhe shitjen e produkteve apo shėrbimeve audio dhe video nė pėrputhje me legjislacionin nė fuqi nė Republikėn e Shqipėrisė dhe rregulloret pėrkatėse tė miratuara nga autoritetet rregullatorė kompetente. Kryerjen e shėrbimeve telefonike fikse dhe shėrbime tė tjera kryesore dhe aksesorė tė lidhura me tėlefoninė fikse. Tregtim dhe riparim tė pajisjeve elektronike.
Adresa: LUSHNJE Lagjja Ēlirimi, Rruga Uan Kondakēiu, godinė 3 katėshe, kati i parė nr 4/136.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Brunild Gashi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 24.03.2017 ėshtė shtuar ortaku Rodolf Velo 20%.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACENET
ACENET
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!