Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
BUFFALO FARM DUKA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63718401F-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 12.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet blegtoral dhe bujqėsor Mbarėshtim i buajve, blerja e tyre nė tregun e ndėrkombėtar, ngritja dhe ndėrtimi e fermės me tė gjitha objektet ndihmėse, ushqimi, therja e kafshėve, pėrpunimi i qumėshtit, pėrpunimi i mishit, tharja e lėkurės, eksportet e produkteve tė mishit, qumėshtit dhe lėkurės sė buajve jashtė shtetit si edhe aktivitet tjetėr bujqėsor dhe blegtoral dhe import eksport tė produkteve tė agrikulturės dhe blegtorisė.
Adresa: DIVJAKE Fshati Ēerme, Rruga e Divjakes, Lagjja Ēerme Shkumbin, shtėpia Bullari Lushnje
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Arta Danaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BUFFALO FARM DUKA
BUFFALO FARM DUKA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!