Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
BIO- DROJA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63707202P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bajram Droja 100
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Bajram Droja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 03.02.2016 ėshtė pezulluar aktiviteti.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIO- DROJA
BIO- DROJA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!