Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
EMERA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63607001P
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 12,612,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, perpunimi edhe ne formen e fasonit si dhe tregtimi i ēorapeve, getave, veshjeve seamles, bluza dhe te brendshme per burra, gra, femije, tekstile ne pergjithesi se dhe prodhimin dhe tregtimin e fijeve sintetike dhe natyrore. Ngjyrosje me ēfaredo lloj procesi edhe ne formen e fasonit te ēfaredo lloj prodhimi ose materiali tekstil. Ne menyre jo mbizoterues por instrumentale per realizimin e objektit social, plotesimin e ēfaredo lloj operacioni me natyre tregtare, industriale dhe pasurore si dhe ēfaredo lloj veprimi financiar dhe pasuror qe nuk ka te beje me publikun, e gjykuar e nevojshme ose e dobishme nga organi administrativ. Shoqeria gjithashtu do te mund te beje kontrata financimesh ose kredish me institucione kredie, banka, shoqeri ose privat duke dhene garanci, edhe reale, edhe ne favor te te treteve si dhe te marre pjese ne shoqeri ose firma te tjera te themeluara apo qe do te themelohen. Prodhimin dhe perpunim te materialeve te tipeve te ndryshme gjysem te perpunuara ( fason ), ngjyrosje, veshje, prodhim
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
CALZIFICIO Eire 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EMERA
EMERA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!