Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
BKS OIL 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63521402A
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 16/11/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice i hidrokarbureve e nenproduktet e saj, tregtim me shumice e pakice i lengut te gazit, tregtim i mallrave te tjere industrial, ushqimor, prodhime bujqesore. Import-eksport mallrat e ndryshme. Veprimtari ne fushen e sherbimit si servise, lavazho mjete motorike, bare restorante, hoteleri parking. Transport i mallrave te ndryshme me mjetet e tija ose te trete, dhe te lendeve te hidrokarbureve etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bujar Cjapi 100
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BKS OIL 2016
BKS OIL 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!