Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AlbBau 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63024402A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 16.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Punime ndėrtimi tė ēfarėdolloji dhe rikonstruksione. Prodhimi materialeve inerte. Tregtimi me shumicė dhe pakicė materialeve inerte. Projektim, realizim dhe menaxhim tė vendgrumbullimeve tė mbeturinave. Gėrmimin dhe nxjerrjen e materialeve nga burimet e veta apo nga tė tretėt. Huadhėnie tė makinerive. Gėrmime dheu, zhvendosje tė dherave. Nivelim tė truallit dhe bonifikime. Punime hidraulike, ngritjen e kolonave. Prodhim dhe tregtim i materialeve prej betoni tė parapėrgatitur (bordura, tuba betoni, puseta etj).
Adresa: Qendėr - FIER Drize Qendėr - FIER, Drize Fshati Zhupan, Rruga nacionale Fier-Vlorė, Banese private ne Km i 1,ne krahe tė djathte 10 m pasi kalon shinat e trenit, Komuna Qendėr-Fier
Sektori ekonomik:
Administratorė: Sokol Agalliu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AlbBau 2016
AlbBau 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!