Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
AQUILA MARBLE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L63007806Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 02.06.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregtimin, importimin -eksportimin dhe pėrpunimin e mermerėve tė tė gjithė llojeve, graniteve dhe tė gjithė gurėve dekorative, prodhimin dhe shitjen e pllakave tė granitit dhe mermerit, pėrpunimin importimin -eksportimin si dhe tregtimin me shumicė dhe pakicė tė materialeve tė ndėrtimit. Ushtrimi i aktivitetit tė import-eksportimit tė mineraleve, kėrkim zbulim mineralesh shfrytėzim mineralesh ēdo lloj aktiviteti tjetėr qė lidhet me sa me sipėr etj. Tregtimi, pėrfaqėsimi, importimi -eksportimi me shumicė dhe pakicė i materialeve tė ndryshme pėr ndėrtim, inerte, minerale, si dhe i produkteve tė tjera qė lidhen me aktivitetin e lartpėrmendur. Zhvillimi dhe aplikimi i njohurive teknike, studimeve, kėrkimeve tė tregut, aktivitete teknike dhe teknologjike nė pėrgjithėsi, shėrbim dhe konsulencė pėr arkitekturėn, realizimi i shėrbimeve tregtare, administrative ekonomike (kontabėl) etj. Ndėrtim rrugėsh, kryerje punimesh, sipėrmarrje punėsh publike, prokurime hapje rrugėsh automobilistike, punime trotuaresh, ndėrtimi i veprave inxhinjėrike etj. Ushtrimin e aktivitetit tė ndėrmjetėsimit me objekt shit-blerjen apo dhėnien me qira tė 2 pasurive tė paluajtshme nė Shqipėri dhe nė shtetet e tjera, agjenci imobilare. Ushtrimit tė ēdo veprimtari tė ligjshme tė lejueshme pėr formėn e shoqėrisė e cila nuk ndalohet me ligj.
Adresa: Golem Golem, Kavajė, Mali Robit rruga Mak Albania,objekt 5 katesh kati 1, Zonė kadastrale nr 1791, nr pasurie 137/65-nvol 19,fq 138
Sektori ekonomik:
Administratorė: Uran Dauti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AQUILA MARBLE
AQUILA MARBLE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!