Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
DON CAMILLO ELBASAN
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62912205A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 11.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bar- piceri, bufe, restorant servis, lavash, pjesė kėmbimi. Call Center, reklamim shėrbime transmetime, aktivitete kosulence, ndėrmjetėsim, marketing nė fusha tė ndryshme, pėr mallra tė ndryshme, komunikimin nėpėrmjet teknologjive tė ndryshme nė fushėn e telekomunikacionit, fax, telefon dhe email, marketing dhe faqe online i mallrave tė ndryshėm nė fushėn teknike, telefonike, elektronike. Import eksport e tregtim me shumicė e pakicė tė mallrave tė ndryshėm nė sektorin ushqimorė, industrial, ndėrtim, bujqėsi, informatike, telekomunikacion, elektronike, elektrike.
Adresa: ELBASAN Lagjja Emin Matraxhiu, Rruga Borodin Mitarja, nr 10.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Sueda Allkoshaj, Alfred Allkosha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 06.06.2016 ėshtė shtuar administratori Alfred Allkoshaj.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DON CAMILLO ELBASAN
DON CAMILLO ELBASAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!