Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
ART-SHOP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62911602R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 01.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ne fushėn e tregtisė, prodhim, import, eksport, me shumicė e pakicė tė: mallrave industriale, ushqimorė, bujqėsore e blegtorale, veshmbathje, konfeksione, prodhim e tregtim tė materialeve tė ndėrtimit, inerteve, automjeteve, makinerive, pajisjeve hidrosanitare, mobilieve, artikujve kozmetike, produkte turistike dhe suvenir, veprave tė artit, guida dhe paketa turistike, artikuj konsumi, detergjentė, elektroshtėpiake, lėndėve tė pėrpunuara dhe tė papėrpunuara, tė bimėve medicinale, tė druve frutore, tė bletėve dhe tė mjaltit, tė lėndės drusore, plastike, duraluminit, transport brenda dhe jashtė territorit shqiptar. Aktivitet nė fushėn e ndėrtimit: punime dheu, sistemime, tarracime, prodhim elementesh tė parafabrikuara betoni e betonarme, dhe kompletimi me instalimet e nevojshme pėr to, ndėrtime civile, industriale, turistike, bujqėsore etj. Ndėrtime rrugėsh tė kategorisė sė V, IV, III, II, I dhe ndėrtim fusha aviacioni, veshje me asfaltobeton tė rrugėve, si dhe sistemim dhe asfaltim sheshesh, ndėrtim vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndėrtim ujėsjellėsash, dhe kanalizime, sillosa, kulla, kulla uji, prej betonarmeje dhe metalike, punime karpentierė metalike, shpime pusesh gjeologjike inxhinierie 2 e hidogjeologjike, veshje fasadash, ndėrtim hotelesh. Nivelime topografike, punime topogjeodezike, punime nė sipėrfaqe tė gjelbėrta, parqe, lulishte, instalimi i impianteve ngritėse dhe transportuese, instalimi i impianteve tė ngrohjes dhe ftohjes, instalimi i impianteve higjienike, instalimi i impianteve nėn presion, ndėrtimi, restaurimi dhe rikonstruksioni i ndėrtesave monument kulture, i tė gjithave objekteve tė kultit, punime restaurimi dhe rikonstruksioni nė veprat arkeologjike, ndėrtime diga, galeri, tunele, punime mbrojtje tė sistemit hidraulik, ēimentimet, kanale e impiante vaditjeje, punime karpentierė druri dhe metale, kabinat e transformatorėve. Aktivitet nė fushėn e turizmit: hapjen dhe funksionimin: e bar bufeve, restoranteve, catering, pikave tė servisit, parkim automjetėsh, shėrbim taksi, lavazheve, hoteleve, fshatrave dhe resorteve turistike, sporte turistike si alpiniziem - kėrcim nga lartėsia me mjete motorike ose parashuta - kurse noti - agroturizėm, moteleve si dhe agjencive pėr shitblerje, dhėnie dhe marrje me qira tė pasurive tė paluajtshme, Real Estate dhe tė pasurive tė luajtshme si makina, motorė, makina transporti, makineri tė ndryshme pėr ndėrtim dhe asfaltim rrugėsh, agjencive komisionere, agjenci turistike, agjenci transporti, transport tė udhėtarėve dhe mallrave si brenda dhe jashtė vendit. Ofrimi i konsulencės nė fusha tė ndryshme, si Inxhinieri, Mekanike, Arkitekture, Ekonomi, Finance, Juridik, Turizėm. Organizimi i kurseve profesionale nė fusha tė ndryshme si Inxhinieri, Mekanike, Arkitekture, Ekonomi, Finance, Juridik, Turizėm, Kulinari, Elektrike, Elektronike. Veprimtari industriale, tregtare, financiare, civile, mobiliare, qė kanė lidhje direkte apo indirekte me objektin tregtar si dhe me objekte tė ngjashme apo tė lidhura me tė, si dhe ēdo veprimtari tjetėr qė i shėrben rritjes dhe zhvillimit tė kėsaj shoqėrie qė janė nė pėrputhje me legjislacionin shqiptar. transport kombėtar dhe ndėrkombėtar i njerėzve dhe mallrave tė ndryshėm industrial, ushqimorė. Organizimi dhe funksionimi i galerive me qėllim ekspozimi dhe shitjen e veprave tė ndryshme artistike. Organizimi i veprimtarive sportive tokėsore dhe ujore, blerje -shitje dhe dhėnie me qira e mjeteve motoristike tokėsore dhe ujore. Organizimi i kruazierave turistike kombėtare dhe ndėrkombėtare. Ofrimi i shėrbimit taksi urban, interurban, kombėtar dhe ndėrkombėtar.
Adresa: Gjirokastėr Lagjja Qafa e Pazarit, rruga Gjin Bue Shpata, objekti nr. 22, ZK 8542
Sektori ekonomik:
Administratorė: Bledjan Kalludhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 29.07.2016 ėshtė shtuar ortaku Sotirios Boulios, Elis Kalludhi.Mė datė 31.05.2016 shtohet objekti i aktivitetit edhe me: Nė fushen e tregtise, prodhim, import, eksport, me shumicė e pakicė te: mallrave industriale, ushqimore, bujqesore e blegtorale, veshmbathje, konfeksione, prodhim e tregtim tė materialeve tė ndertimit, inerteve, automjeteve, makinerive, pajisjeve hidrosanitare, mobiljeve, artikujve kozmetike, produkte turistike dhe suvenir, veprave tė artit, guida dhe paketa turistike, artikuj konsumi, detergjente, elektroshtepiake, lendeve tė perpunuara dhe tė paperpunuara, tė bimeve medicinale, tė druve frutore, tė bleteve dhe tė mjaltit, tė lendes drusore, plastike, duraluminit, transport brenda dhe jashte territorit shqiptar. Aktivitet nė fushen e ndertimit: punime dheu, sistemime, tarracime, prodhim elementesh tė parafabrikuara bėtoni e bėtonarme, dhe kompletimi me instalimet e nevojshme per to, ndertime civile, industriale, turistike, bujqesore etj. Ndertime rrugesh tė kategorise se V, IV, III, II, i dhe ndertim fusha aviacioni, veshje me asfaltobėton tė rrugeve, si dhe sistemim dhe asfaltim sheshesh, ndertim vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndertim ujesjellesash, dhe kanalizime, sillosa, kulla, kulla uji, prej bėtonarmeje dhe metalike, punime karpentiere metalike, shpime pusesh gjeologjike inxhinierike e hidogjeologjike, veshje fasadash, ndertim hotelesh. Rivelime topografike, punime topogjeodezike, punime nė Sipėrfaqe tė gjelbėrta, parqe, lulishte, instalimi i impianteve ngritese dhe transportuese, instalimi i impianteve tė ngrohjes dhe ftohjes, instalimi i impianteve higjienike, instalimi i impianteve nen presion, ndertimi, restaurimi dhe rikonstruksioni i ndertesave monument kulture, i tė gjithave objekteve tė kultit, punime restaurimi dhe rikonstruksioni nė veprat arkeologjike, ndertime diga, galeri, tunele, punime mbrojtje tė sistemit hidraulik, cimentimet, kanale e impiante vaditjeje, punime karpentiere druri dhe metale, kabinat e transformatoreve. Aktivitet nė fushen e turizmit: hapjen dhe funksionimin: e bar bufeve, restoranteve, catering, pikave tė servisit, parkim automjetesh, sherbim taksi, lavazheve, hoteleve, fshatrave dhe resorteve turistike, sporte turistike si alpiniziem - kercim nga lartesia me mjete motorike ose parashuta - kurse noti - agroturizem, moteleve si dhe agjencive per shitblerje, dhenie dhe marrje me qira te pasurive tė paluajtshme, Real Estate dhe tė pasurive tė luajtshme si makina, motorre, makina trnsporti, makineri tė ndryshme per ndertim dhe asfaltim rrugesh, agjensive komisionere, agjensi turistike, agjensi transporti, transport tė udhetareve dhe mallrave si brenda dhe jashte vendit. Ofrimi i konsulences nė fusha tė ndryshme, si Inxhinieri, Mekanike, Arkitekture, Ekonomi, Finance, Juridik, Turizem. Organizimi i kurseve profesionale nė fusha tė ndryshme si Inxhinieri, Mekanike, Arkitekture, Ekonomi, Finance, Juridik, Turizem, Kulinari, Elektrike, Elektronike. Veprimtari industriale, tregtare, financiare, civile, mobiliare, qė kane lidhje direkte apo indirekte me objektin tregtar si dhe me objekte tė ngjashme apo tė lidhura me te, si dhe cdo veprimtari tjeter qė i sherbėn rritjes dhe zhvillimit tė kesaj Shoqėrie qė jane nė perputhje me legjislacionin shqiptar. " u bė "Nė fushėn e tregtisė, prodhim, import, eksport, me shumicė e pakicė te: mallrave industriale, ushqimore, bujqėsore e blegtorale, veshmbathje, konfeksione, prodhim e tregtim tė materialeve tė ndėrtimit, inerteve, automjeteve, makinerive, pajisjeve hidrosanitare, mobilieve, artikujve kozmetike, produkte turistike dhe suvenir, veprave tė artit, guida dhe paketa turistike, artikuj konsumi, detergjente, elektroshtepiake, lendeve tė pėrpunuara dhe tė papėrpunuara, tė bimėve medicinale, tė druve frutore, tė bletėve dhe tė mjaltit, tė lendes drusore, plastike, duraluminit, transport brenda dhe jashtė territorit shqiptar. Aktivitet nė fushėn e ndėrtimit: punime dheu, sistemime, tarracime, prodhim elementesh tė parafabrikuara bėtoni e bėtonarme, dhe kompletimi me instalimet e nevojshme pėr to, ndėrtime civile, industriale, turistike, bujqėsore etj. Ndėrtime rrugėsh tė kategorisė sė V, IV, III, II, i dhe ndėrtim fusha aviacioni, veshje me asfaltobėton tė rrugėve, si dhe sistemim dhe asfaltim sheshesh, ndėrtim vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndėrtim ujesjellesash, dhe kanalizime, sillosa, kulla, kulla uji, prej bėtonarmeje dhe metalike, punime karpentierė metalike, shpime pusesh gjeologjike inxhinierie 2 e hidogjeologjike, veshje fasadash, ndėrtim hotelesh. Nivelime topografike, punime topogjeodezike, punime nė sipėrfaqe tė gjelbėrta, parqe, lulishte, instalimi i impianteve ngritėse dhe transportuese, instalimi i impianteve tė ngrohjes dhe ftohjes, instalimi i impianteve higjienike, instalimi i impianteve nen presion, ndėrtimi, restaurimi dhe rikonstruksioni i ndėrtesave monument kulture, i tė gjithave objekteve tė kultit, punime restaurimi dhe rikonstruksioni nė veprat arkeologjike, ndėrtime diga, galeri, tunele, punime mbrojtje tė sistemit hidraulik, ēimentimet, kanale e impiante vaditjeje, punime karpentierė druri dhe metale, kabinat e transformatorėve. Aktivitet nė fushėn e turizmit: hapjen dhe funksionimin: e bar bufeve, restoranteve, catering, pikave tė servisit, parkim automjetesh, shėrbim taksi, lavazheve, hoteleve, fshatrave dhe resorteve turistike, sporte turistike si alpiniziem - kėrcim nga lartėsia me mjete motorike ose parashuta - kurse noti - agroturizem, moteleve si dhe agjencive pėr shitblerje, dhėnie dhe marrje me qira tė pasurive tė paluajtshme, Real Estate dhe tė pasurive tė luajtshme si makina, motorė, makina transporti, makineri tė ndryshme pėr ndėrtim dhe asfaltim rrugėsh, agjencive komisionere, agjenci turistike, agjenci transporti, transport tė udhėtarėve dhe mallrave si brenda dhe jashtė vendit. Ofrimi i konsulences nė fusha tė ndryshme, si Inxhinieri, Mekanike, Arkitekture, Ekonomi, Finance, Juridik, Turizėm. Organizimi i kurseve profesionale nė fusha tė ndryshme si Inxhinieri, Mekanike, Arkitekture, Ekonomi, Finance, Juridik, Turizėm, Kulinari, Elektrike, Elektronike. Veprimtari industriale, tregtare, financiare, civile, mobiliare, qė kane lidhje direkte apo indirekte me objektin tregtar si dhe me objekte tė ngjashme apo tė lidhura me te, si dhe ēdo veprimtari tjetėr qė i shėrbėn rritjes dhe zhvillimit tė kėsaj shoqėrie qė janė nė pėrputhje me legjislacionin shqiptar. transport kombėtar dhe ndėrkombėtar i njerėzve dhe mallrave tė ndryshėm industrial, ushqimore. Organizimi dhe funksionimi i galerive me qellim ekspozimi dhe shitjen e veprave tė ndryshme artistike. Organizimi i veprimtarive sportive tokėsore dhe ujore, blerje -shitje dhe dhėnie me qira e mjeteve motoristike tokėsore dhe ujore. Organizimi i kruazierave turistike kombėtare dhe ndėrkombėtare. Ofrimi i shėrbimit taksi urban, interurban, kombėtar dhe ndėrkombėtar."
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ART-SHOP
ART-SHOP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!