Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
GENO FARM
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62905404O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 05.05.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Mbarėshtim dhe rritje bagėtish tė imta. Eksport, import tė produkteve blegtorale dhe ushqimorė. Pėrpunim tė produkteve blegtorale. Eksport- import dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i makinerive dhe pjesėve tė kėmbimit pėr automjete, hapje tė serviseve tė ndryshėm, hapja e linjave tė ndryshme tė prodhimit. Eksport - import dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i mallrave tė ndryshėm tė konsumit tė gjėrė dhe i produkteve ushqimore. Aktivitet nė fushėn e transportit dhe spedicionit pėr vete dhe pėr tė tretė.
Adresa: FIER Lagjja 16 Prilli, Rruga Vasil Pecuke, Objekti nr. 6/187
Sektori ekonomik:
Administratorė: Noel Osmani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GENO FARM
GENO FARM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!