Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
ORANJE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62829403I-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 15.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Transportimin e udhėtarėve dhe bagazheve, transport punėtoresh, parkim automjetėsh, servis automjetėsh, shėrbime urbane dhe interurbane. Agjenci pėr transport udhėtarėsh dhe bagazhe.
Adresa: FIER Lagjja Apollonia, Rruga Rauf Nallbani, Pasuria nr 242.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Lulzim Shenaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ORANJE
ORANJE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!