Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
GIKA CONSULTING
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62828202G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 26.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: konsulencė pėr biznesin, duke pėrfshirė Konsulencė Financiare, Konsulencė Juridike, si dhe ēdo lloj konsulence qė i shėrben krijimit, mbarėvajtjes dhe ēdo elementi tė veprimtarisė sė biznesit, gjatė tė gjitha fazave tė jetės sė biznesit. Shėrbime ndėrmjetėsimi, tė agjentit tregtar, tė komisionarit dhe tė brokerit nė tė gjitha fushat. Importeksport dhe tregti me shumicė dhe pakicė, brenda dhe jashtė vendit. Shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tė ligjshėm nė Republikėn e Shqipėrisė apo tė lejuar nga ligji i vendit tė selisė, nė rastin e degėve dhe zyrave tė pėrfaqėsimit, jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė.
Adresa: ELBASAN Lagjia Haxhias, Pallati 617, Hyrja B Nr. 7
Sektori ekonomik:
Administratorė: Stefan Kokoneshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GIKA CONSULTING
GIKA CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!