Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ALBIH TOURISM
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62818801H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 13.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari turistike, veprimtari hotelerie, bar dhe restorante, kampeve turistike, dhėnie e automjeteve me qira, zyrė informacioni turistike, import-eksport, transport njerėzish dhe mallrash brenda dhe jashtė territorit Shqiptar, etj.
Adresa: Golem Njėsia Administrative Golem, Rruga Shetitorja e Pishave, Objekti Nr. 330
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ilir Zhilla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBIH TOURISM
ALBIH TOURISM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!