Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALFA CONCEPT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62814601V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 24.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Studimi, projektimi, hartimi, prodhimi dhe tregtimi i reklamave tė ēdo lloji, revistave, gazetave, afisheve, logove, kartėvizita, vitrina, ftesa, ngjitėse, maketa tė ēdo lloji, tė jashtme e tė brendshme etj. Studimi, projektimi, hartimi, prodhimi dhe tregtimi i tė gjitha llojeve tė reklamave si CD, kaseta video, kaseta audio. Projektimi, hartimi dhe prodhimi i reklamave tė tipit stand. Tė gjitha llojet e printimeve dhe tė botimeve. Promovimi i turizmit tė vendit tone nėpėrmjet reklamave, faqosjeve, botimeve tė veēanta etj. Ofrimi i shėrbimeve tė konsulencės nė fushėn e botimeve dhe tė reklamave. Shfrytėzimi i tė drejtave tė autorit (copyright) pėr produktet qė janė prodhim i shoqėrisė. Projektimi, krijimi i siteve tė ndryshme elektronike dhe faqeve tė internetit. Ofrimi i shėrbimeve tė ndryshme nėpėrmjet SMS, MMS dhe internetit. Organizimi i seminareve, kongreseve, eventeve, fjalimeve, bisedimeve me tėma reklamat, botimet, televizionin, radion, internetin, promocioneve nė fushėn e reklamave dhe tė botimeve. Importimi, eksportimi, tregtimi i materialeve erotike. Prodhimi dhe tregtimi i programacioneve audiovizuale. Ofrimi i shėrbimeve, makinerive dhe personelit tė shoqėrisė tek pėrsona tė tretė. 2 Blerja dhe marrja me qira e ambienteve nė funksion tė veprimtarisė sė saj. Importimi dhe eksportimi i makinerive dhe materialeve tė domosdoshme qė kanė tė bėjnė me aktivitetin e shoqėrisė. Ofrimi i shėrbimit nė fushėn e krijimit, magazinimit dhe ruajtjes tė tė dhėnave tė ndryshme (database management). Ofrimi i shėrbimeve fotografike etj.
Adresa: DROPULL I poshtėM DERVICAN Lagjja e Re, rruga kryesore, godinė 2-katėshe, kati i parė nr.17
Sektori ekonomik:
Administratorė: Alexandros Kontos
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALFA CONCEPT
ALFA CONCEPT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!