Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
LA STALLA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62813403U-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 07.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari nė mbarėshtimin e gjedheve, krijimi i repartit tė lindjes, repart mjeljeje, parkim pėr mjetet, laborator analizash, depozite pėr ushqimin e lopėve, pėrzierjes automatik, depozite mbetjesh, cisterna qumėshti, mjet transporti qumėshti, automarket. Shėrbime tė ndryshme tė natyrės tregtare me transport mallrash brenda vendit, nė eksport import nė transit brenda dhe jashtė vendit. Ndėrtimi i objekteve tė banimit, objekteve industrial, i objekteve bujqėsore dhe veprave tė artit me karakter bujqėsor i rrugėve dhe kanalizimeve, ujsjellsave dhe shkarkuesve. Prodhim dhe tregtimi me shumicė e pakicė i tė gjitha llojeve tė materialeve tė ndėrtimit. Projektim nė fushėn e ndėrtimeve nė tė gjitha llojet e tyre dhe pėr tė gjitha kategoritė e punimeve brenda dhe jashtė vendit. Investime dhe sipėrmarrje pėr instalimin e sistemeve tė ngrohjes dhe tė freskimit tė objekteve gjatė proēesit tė ndėrtimit ose nė proēesin e rikonstruksionit tė tyre. Aktivitete nė kulturat bujqėsore, nė kultivimin e luleve natyrale. Mbarėshtimin dhe tregtimin i gjjese sė gjalle.
Adresa: FIER Lagjja Konferenca e Pezes, Kryqezimi i rrugėve Mujo Ulqinaku dhe Besnik Shehu, kati perdhe.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Andrea Gjikondaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LA STALLA
LA STALLA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!