Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
VELLEZERIT IDRIZI
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62812201K-Ne proces likuidimi
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 11.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Bashkėpunimi nė fushėn e prodhimit bujqėsor dhe nė marketing, kjo shoqėri do tė prodhojė, tė manipulojė, tė pėrpunojė, tė ruajė, tė klasifikojė, tė transportojė, tė shpėrndajė si dhe tė tregtojė produkte bujqėsore dhe blegtorale nė gjendjen e tyre natyrore ose tė pėrpunuara me parė.
Adresa: BELSH Belsh - Hyse, tokė are ne Zonėn Kadastrale 1146, pasuritė Nr. 240/7/1 + 240/7/2 + 240/7/3
Sektori ekonomik:
Administratorė: Andrea Kristo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VELLEZERIT IDRIZI
VELLEZERIT IDRIZI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!