Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 03 Tetor 2018
ĒOKOBOBO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62805601A-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 04.04.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti e pėrgjithshme e mallrave import-eksport. Prodhimi i produkteve prej brumi si tė ėmbla dhe tė kripura. Bar-kafe, restorante, hoteleri dhe lavazho.
Adresa: Gjirokastėr Lagjja 18 Shtatori, rruga Veli Harshova, objekti nr. 27/28, ZK 8541
Sektori ekonomik:
Administratorė: Kristaq Dhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ĒOKOBOBO
ĒOKOBOBO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!