Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
BIG GOLD
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62730402C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 29.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregtimin e artikujve tė ndryshėm tė tė gjitha llojeve, me shumicė dhe pakicė si: tregtim artikuj tė ndryshėm industrial. Tregtim artikuj tė ndryshėm ushqimorė. Tregtim artikuj tė ndryshėm bujqėsore e blegtorale. Tregtim fruta-perime. Tregtim pije alkoolike tė ndryshme. Tregtim konfeksione tė ndryshme pėr tė rritur dhe fėmijė. Tregtim prodhimesh kozmetike e estetike. Transport mallrash tė tė gjitha llojeve brenda dhe jashtė vendit. Tregtim automjetėsh tė ēdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjesė kėmbimi pėr to. Tregtim, montim, riparim pajisjesh elektro-shtėpiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno-sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, pajisje zyrash etj. Hapje dhe shfrytėzim hotelesh, motelesh, diskotekash, lojėra argėtuese pėr fėmijė, qendėr sportive, qendra pushimi e kurative. Tregtimin e karburanteve tė ndryshėm me pakicė, si dhe vajrave lubrifikante, tė gazit tė lėngshėm pėr ngrohje, pajisje ngrohėse gazi si dhe mbushjen e bombolave tė gazit dhe tregtimin e tyre me pakicė.
Adresa: FIER Lagjja 16 Prilli, Rruga Aulona, Godina Nr.60/93
Sektori ekonomik:
Administratorė: Mirela Sulaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Mė datė 25.05.2016 ėshtė shtuar administratori Mirela Sulaj dhe ėshtė larguar administratori Elona Budini.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG GOLD
BIG GOLD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!