Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ERANXHI 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62724401K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 22.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakicė tė hidrokarbureve dhe produkteve tė tyre (Naftė, Benzine, Benzol, Gaz, etj) si dhe transporti i tyre. Eksport - Import dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i makinerive dhe pjesėve tė kėmbimit pėr automjete, hapje tė serviseve tė ndryshėm, hapje e linjave tė ndryshme tė prodhimit. Eksport - Import dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i materialeve tė ndryshme tė ndėrtimit, materialeve hidro - sanitare dhe atyre elektrike. Eksport - Import dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė i mallrave tė ndryshėm tė konsumit tė gjere, i produkteve ushqimore dhe pijeve tė ndryshme alkoolike dhe jo-alkoolike. Eksport - Import dhe tregtim me shumicė dhe pakicė i pajisjeve tė ndryshme elektroshtėpiake, i pajisjeve kompjuterike dhe mirėmbajtja e tyre. Investime nė fushėn e shėrbimeve e tė turizmit. Ngritje dhe administrim i bareve, restoranteve, hotelerive, si dhe aktivitete tė tjera ndihmėse tė ndėrvarura apo nė funksion tė aktivitetit tė mėsipėrm. Aktivitet nė fushėn e transportit dhe spedicionit pėr vete dhe pėr llogari tė tė tretėve.
Adresa: ZHAREZ VERBAS Fshati Verbas, Rruga Nacionale Fier - Roskovec, Kilometri 7, Godina nr. pasurie 107/5
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ermir Bani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERANXHI 2016
ERANXHI 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!