Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ADRIATIK CONSTRUCTION
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62711804Q-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 10.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,400,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė fushėn e ndėrtimit nė pėrgjithėsi, tė rikonstruktimeve tė banesave publike dhe private, ndėrtime tė ambienteve tregtare dhe industriale, ndėrtim rrugėsh, ura, ujėsjellėsa si dhe ēdo lloj aktiviteti tjetėr nė fushėn e ndėrtimit. Import-eksport artikuj industrial dhe ushqimorė. Zhvillimin, projektimin, ndėrtimin e centraleve tė energjisė hidroelektrike, termoelektrike dhe burimeve tė rinovueshme, shitjen e energjisė elektrike, trajnimin e personelit dhe realizimin e kurseve tė kualifikimit, agjenci tregtare, ndėrmjetės dhe pėrfaqėsues tė pėrsonave fizike dhe juridike shqiptare dhe tė huaj nė vend dhe jashtė vendit, aktivitet komisioner, spedicion, transport tė brendshėm dhe ndėrkombėtar, logjistike, agjenci mobiluare dhe imobilare, si dhe ēdo lloj aktiviteti qė nuk ndalohet nga ligji.
Adresa: Helmes SHTODHER Fshati Shtodher, rruga Kryesore, objekt 3-katesh, kati i parė, zona kadastrale nr.3427, pasuria nr.139/9
Sektori ekonomik:
Administratorė: Saimir Kurti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Koncesionare
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADRIATIK CONSTRUCTION
ADRIATIK CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!