Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ERARLIS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62709202A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 01.03.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbim kontabėl, Konsulencė Juridike e financiare, pėrfaqėsim nė ēėshtje gjyqėsore pėr probleme ekonomike dhe financiare nė Mardhėniet e punės, ndihmėse nė zgjidhjen e konflikteve me karakter ekonomik financiar, etj.
Adresa: ELBASAN Lagjja 28 Nentori, rruga Qemal Stafa, pallati nr.422/5, kati 1.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Enver Sula
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERARLIS
ERARLIS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!