Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
4ED
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62629401J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 23.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tė gjitha shėrbimet e transfertave tė parave dhe arkėtimit tė pagesave pėr tė tretėt nė emėr dhe pėr llogari tė njė subjekti Financiar jo Bankė. Veprimtari e agjentit pėr transfertė parash nė emėr dhe pėr llogari tė njė subjekti Financiar jo Bankė. Veprimtari e Agjentit pėr shėrbimin e pagesave pėr tė tretėt nė emėr dhe pėr llogari tė njė subjekti Financiar jo Bankė. Shėrbimet Unionnet - Western Union. Agjenci shėrbimesh tė ndryshme komisioneve. Veprimtari agjentit komisioner. Veprimtari e agjentit pėr transferta parash. Kėmbim valutor. Transport udhėtarėsh dhe mallrash brenda dhe jashtė vendit. Agjenci imobiliare. Agjenci turistike dhe biletari. Makina me qira. Tregti, import - eksport artikuj tė ndryshėm.
Adresa: FIER Lagjja "16 Prilli", Rruga Aulona, Qendra Tregtare "Gold Center", Njėsia 2
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ermal Dobra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
4ED
4ED
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!