Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
ALBA HOLZ
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62618001A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 16.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Punime tė ndryshme ndėrtimi, struktura druri, import eksport artikuj tė ndryshėm, shitblerje. Tregti me pakicė dhe shumicė artikuj tė ndryshėm industrial.
Adresa: Ura Vajgurore Lagjja " 18 Tetori ", sheshi Qendror, godina 4 - katėshe me nr.32
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ermir Heqimi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBA HOLZ
ALBA HOLZ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!