Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
ShqipėriA JONE 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62615401I
Forma ligjore: Shoqėri e Bashkėpunimit Bujqėsor
Selia: Fier
Viti i themelimit: 08.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Grumbullim, transportin, shpėrndarjen, importin, eksportin dhe tregtimin e tė gjitha prodhimeve bujqėsore nė gjendjen e tyre natyrale ose tė pėrpunuar qė gjenden nė territorin ku vepron shoqėria pėr tė realizuar sasi me tė mėdha prodhimi pėr tė hyre nė treg me ēmime konkurruese pėr shitjen e tyre. Import - eksport i tė gjitha prodhimeve bujqėsore ( fruta dhe perime ) tė freskėta e tė pėrpunuara ( industrializuara ). Nxitjen dhe organizimin e tė gjitha aktiviteteve qė kanė tė bėjnė me prodhimin dhe tregtimin e prodhimeve bujqėsore 2 e blegtorale tė fermerėve. Kryerja e veprimtarive tė punės bujqėsore pėr anėtaret dhe tė tretėt.
Adresa: Strum SUK 1 Suk 1, Are me nr pasurie 59/11, zona kadastrale 3537, volum 4, faqe 87, me sip 500 m2 e ndodhur ne Suk 1.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Altin Bega
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E & V STUDIO
ShqipėriA JONE 2016
ShqipėriA JONE 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!