Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
I.M.GREEN ALBANIA 2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62609207O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 05.02.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Shėrbime ndaj klientit, shėrbime ndihmėse "help desk", shėrbime shitje nėpėrmjet telefonit nė Republikėn e Shqipėrisė dhe nė territoret e tjera. Kėshillime Organizative, analiza, planifikim, zhvillim dhe mirėmbajtja e sistemeve tė informacionit, konsulencės dhe shėrbimeve tė marketingut dhe komunikimit, edukimin dhe trajnimin e pėrdoruesve, prodhimin, mirėmbajtjen dhe tregtimin e software, prodhim, mirėmbajtje dhe tregtimin tė web siteve, prodhimin, mirėmbajtjen dhe marketing App (aplikacione), dhėnien jashtė (outsourcing) tė proēeseve administrative (BPO), shėrbime tė pėrgjithshme dhe tė tregtisė nė Shqipėri dhe jashtė vendit. Shėrbimet e blerjes optike, indeksimin, dhe / ose kujdestari fizike tė dokumenteve, shėrbimeve tė arkivimit optike, indeksimin dhe ruajtjen elektronike tė dokumenteve, shėrbimet e trajtimit tė hartave kadastrave, shėrbimet e sigurisė sė informacionit, shėrbimet pėr shtypin, pjesėmarrja nė tenderėt nė institucionet publike dhe / ose individėve nė Shqipėri dhe jashtė vendit, -Promovimin dhe koordinimin e studimeve shkencore dhe teknike dhekėrkimore nė fusha dhe ekspertiza tė tregut, blerjen e patentave dhe licencave nė Shqipėri dhe jashtė vendit. Pėr tė 2 arritur objektivat e kompanisė mund tė kryejė operacionet tregtare, industriale dhe bankare, hipotekave dhe tė pasurive tė patundshme, tė pėrdorin ēdo forme tė financimit me institucionet e kreditit, bankat dhe kompanitė private, duke liruar garanci tė patundshme dhe pėrsonale. Dhėnia e konsulencės dhe shėrbimeve ndaj shoqėrive, institucioneve publike dhe private. Nė veēanti, konsulence ligjore, fiskale, ekonomike, financiare, strategji industriale dhe ēėshtje qė i bashkėlidhen (duke pėrfshirė ristrukturimin dhe riorganizimin e shoqėrive / ndėrmarrjeve), gjithashtu me shėrbime Konsulencė nė lidhje me aleancat, joint venture, bashkimet, ndarjet, pėrqendrimet, blerja e shoqėrive, pjesėmarrje aksionare, nė shoqėri o degė shoqėrish dhe nė punė tė tjera tė jashtėzakonshme financiare, duke bere studime dhe analiza tregu, pėrpunim tė planeve industriale, kėrkimin e partnereve strategjike, organizimin e takimeve, konferencave dhe gjithēka ėshtė e nevojshme me qėllim zhvillimin e kėtyre shėrbimeve tė konsulencės. Promovimi dhe pjesėmarrja nė mundėsi tė ndryshme investimi qė mund tė paraqiten ne" ēdo sektor tė ekonomisė sė vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte tė tretė, investitor i vetėm ose investitor mazhoritar me qėllim arritjen e objektivave ekonomike tė shoqėrisė dhe pjesėmarrjes nė projektet me impakt social qė diktojnė rritjen ekonomike tė vendit dhe standardet e tij tė jetėsės. Shitja, posedimi, menaxhimi i letrave me vlere publike ose private, vendase dhe tė huaja; kryerja e shėrbimeve nė emėr dhe nė favor tė pėrsonave fizike, shoqėrive, konsorciume, shoqatat apo organeve tė tjera, publike ose private, kombėtare ose tė huaj, dhe tė individėve pėrmes pėrpunimit tė tė dhėnave. proēesi i pėrzgjedhjes pėr rekrutimin e stafit dhe organizimin e kurseve tė informacionit, edukimit dhe trajnimit. Blerja, shitja, shkėmbimi, ndėrtimi, renovimi, menaxhimin dhe dhėnia me nenqira, leasing, tė pasurive tė patundshme nė pėrgjithėsi, tė tipit urban dhe rural, duke pėrfshirė ndėrtimin e pasurive tė patundshme. Blerja, pėrdorimi, licencimi, pėr arsye tė ndryshme, dhe shitja e tė drejtave tė pronėsisė industriale tė ēdo lloji dhe natyre. Aktiviteti i marketingut strategjik dhe operacional dhe hulumtimit tė tregut; kėrkimi dhe zhvillimi. Duke mare pėrfaqėsime, mandate, tė delegoje pėr llogari tė shoqėrive tregtare, industriale, ushqimorė dhe shėrbimeve nė pėrgjithėsi duke mare pozicione brenda s feres sė ndėrmjetėsimit tregtare. -Tregti, import-eksport me shumicė e lėndėve tė para, tė produkteve tė paperpunuaradhe tė pėrpunuara, dhe tė gatshme, produkte gjysme-te gatshme, produkte tė pėrfunduar dhe makineri tė industrisė, zejtarisė, 3 veshje, mobilie, teknologjisė dhe shėrbimeve, prodhimit, pėrpunimit, paketimit. Import-eksport me shumicė dhe pakicė e materialeve tė teknologjisė elektrike elektronike dhe informacionit, pajisjet elektrike dhe elektronike, pajisjet pėr komunikim dhe sistemeve tė sigurisė, telekamera, mallra tė ndryshme industriale elektronike e elektrike. Me qėllim arritjen e objektit tė saj, shoqėria me vendim tė organit kompetent, mund tė zotėroje nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė apo tė tėrthortė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera, shqiptare apo tė huaja, tė aktiviteteve tė ndryshme. Pjesėmarrja nė shoqėri qė pėr llojin e tyre nuk ofrojnė pėrgjegjėsi tė kufizuar, miratohet paraprakisht nga asambleja e ortakeve.
Adresa: ELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Kol Paparisto, Nr.13/12, Elbasan.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Maksim Tahirja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
Me datė 18.02.2016 ėshtė shtuar ortaku COEXIST.
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
I.M.GREEN ALBANIA 2016
I.M.GREEN ALBANIA 2016
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!