Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
A-CO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62525205G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 18.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Investitor nė fushėn e ndėrtimit tė llojeve tė ndryshme. Gėrmime dheu dhe punime eventuale, murature e beton arme - prishje dhe punime nė tokė tė dėrmuar, ndėrtime civile, turistike, bujqėsore, mbi 5 kate etj. Ndėrtime tė objekteve qytetarė, industrial, rrugė, ura, tunele, hekurudha, tarracime tėrrenesh, ndėrtime vepra arti, kanalizime, kulla. Rikonstruksione tė objekteve, mirėmbajtje, projektim nė fushėn e ndėrtimit dhe mbikėqyrje e kolaudime. Import - eksport, tregtimi me shumicė e pakicė tė artikujve ushqimorė, industriale, konfeksione, pije freskuese, alkoolike, hapje marketingu, fruta perime, materiale ndėrtimi, makineri e pajisje, linja prodhimi, pėrpunim dhe tregtimi ndėrmjet tyre. Nė fushėn e prodhimit dhe ndėrtimit tė materialeve tė ndėrtimit si nerte, blloqe, solete, lėndėve drusore tė pėrpunuara dhe tė papėrpunuara, punime tė ndryshėm elektrike. hidraulike, elektronike, ventilimi, plastike, duralumini, nė fushėn e projektimit, plane rregulluese tė pėrgjithshme pėr qendra tė banuara, studime pjesore urbanistike etj. Pastrim-larje objektesh. Aktivitet imobilar tė pasurive tė paluajtshme. Transport i mallrave, i 2 ngarkesave nė relacione tė lokale dhe tė gjata me kamionė, traktorė dhe mjete tė tjera motorike me dhe pa rimorkio, pėr nevoja tė veta dhe tė tė tretėve. Riparimi dhe mirėmbajtja e mjeteve motorike. Tregtim prodhimesh tė ndryshėm druri, mobilie, orendi, dyer, dritare, produkte bujqėsore e bimė medicinale. Shoqėria mund tė realizojė ēdo lloje operacioni financiar apo tregtar, qė lidhet direkt apo indirekt me objektin e saj, akt-marrėveshje me palė tė treta brenda limiteve tė parashikuara nga legjislacioni nė fuqi. Gjithashtu, Shoqėria gjatė aktivitetit tė saj ka tė drejtė tė pėrdorė markėn e vet tregtare, tė bėjė marketingun e prodhimeve dhe shėrbimeve tė saj si nė vend ashtu edhe jashtė tij.
Adresa: ELBASAN Lagjja Ēlirimi, Rruga Anastas Bezhani, Ish-Magazina e NTPN, Zona Kadastrale 8522, Pasuria me numėr 17/101-7
Sektori ekonomik:
Administratorė: Elida Ēobani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A-CO
A-CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!