Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ACN ( ALBANIA CABLE NETWORK )
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62522401R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 20.01.2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Ofrim i rrjeteve tė komunikimeve elektronike, ofrimi i rrjeteve kabllore, ofrimi i shėrbimeve kabllore, ofrimi i shėrbimeve tė internetit dhe ofrimi i shėrbimeve tė komunikimeve elektronike sipas legjislacionit nė fuqi.
Adresa: LEVAN Rruga Nacionale Fier - Vlorė, ne Qendėr, ndėrtesė 2 katėshe krahu i djathte, nr 23.
Sektori ekonomik:
Administratorė: Ervis Vrekaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACN ( ALBANIA CABLE NETWORK )
ACN ( ALBANIA CABLE NETWORK )
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!