Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
JAKS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62415001B
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kėmbim valutor. Agjent transferimi parash. Agjensi turistike. Gjithashtu shoqėria mund tė kryejė ēdo lloj aktiviteti tjetėr ekonomik, tregtar, financiar qė gjykohet i dobishėm dhe i nevojshėm pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė, tė japi dhe tė marri me qira, tė hy garant, tė hipotekojė si dhe tė marri pjesė nė shoqėri tė tjera. Sė fundi, shoqėria mund tė kryejė ēdo operacion tregtar, shitblerje tė pasurive tė luajtshme apo tė paluajtshme, hipotekime, financiare dhe kreditimi, tė japi garanci reale dhe personale pėr tė tretėt, tė blejė, shesė ose marrė me qira ndėrmarrje, degė ndėrmarrjesh, si dhe tė marri interesa dhe tė marri pjesė nė shoqėri, ente, konsorce tė themeluara ose duke u themeluar me objekt tė njėjtė ose tė afėrt me qėllim tė realizojė objektin e shoqėrisė. Dhe nė pėrgjithėsi, shoqėria mund tė kryejė veprimtari tė tjera tė nevojshme ose tė dobishme pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha operacionet mbi pasuritė e luajtshme dhe tė paluajtshme, financiare, tregtare, tė lidhė kontrata bilaterale aktive dhe pasive me Institute Krediti tė autorizuara nga ligji edhe me firma private, tė japi garanci reale pėr tė tretėt dhe gjithēka qė ėshtė e nevojshme pėr arritjen e qėllimit tė shoqėrisė. Shoqėria mund tė zhvillojė ēdo aktivitet tjetėr qė ėshtė i nevojshėm pėr realizimin e objektit tė shoqėrisė. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekt tė ngjashėm apo analog me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale dhe financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose me qera, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Shoqėria mund tė japė gjithashtu garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrje, me pėrjashtim tė tė tjerėve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kenan Awad 66.66
Yousef Hajee Azizur Rahman 33.34
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JAKS
JAKS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!