Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
EURO OPTIKA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62412025J
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import – eksport, shitje syzesh optike dhe syzeve te diellit, xhamave per syze optike dhe dielli, medikamente farmaceutike per kurimin dhe trajtimin e syve per te gjitha moshat. Shitje proteza okulare, lente kontakti, lente oftalmike, instrumenta per te montuar dhe ndertuar lentet dhe skeletet, fasha per riabilitim viziv.Vizite mjekesore okulistike per te gjitha moshat. Dhenie asistence per trajtime dhe kurime okulistike etj.Riparim instrumentash oftalmike per matjen e shikimit. Kurse profesionale per otike. Kurse dhe cikel arsimor per spcialist te mesem ne fushen e okulistikes. Gjithashtu, pervec sa siper shoqeria do te jete si objekt te saj veprimtari rekreative per femije, fast food, gastronomi, pizzeria, import – eksport produktesh ushqimore etj. Shtimi apo pakesimi i objekti te veprimtarise se shoqerise do te behet me vendim te asamblese se pergjithshme te ortakeve me shumice prej ¾ te votave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Kau 50
Mario Pescatore 50
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EURO OPTIKA
EURO OPTIKA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!