Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBANIA BUILDING DREAM COMPANY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L62407030U
Forma ligjore: Shoqeri me pergjegjesi te kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 01/12/2016
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 8
Fusha e veprimtarisė: Aktiviteti i tregtise se brendshme dhe te jashtme me import, eksport, shkembim, kembim, komisionim, lizing, transaksionet e ri-eksportit dhe spedicionimit. Aktiviteti i konsulences; transaksionet e pasurive te paluajtshme, menaxhimin dhe funksionimin e pasurive te paluajtshme; menaxhimin dhe zbatimin e sherbimeve ne fusha te ndryshme; turizmit dhe aktiviteteve te transportit, dhe agjencia/brokerimi dhe agjenci jashte vendit; aktiviteti i ndertimit, projektimit, reklamimit, dizajne dhe informacione; hotele dhe restorante; blerja, prodhimi dhe shitja e te gjitha llojet e mallrave dhe sherbimeve; dhe te gjitha llojet e aktiviteteve te tjera te cilat nuk jane te ndaluara me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vito Angelini 11.2
Skender Delvina 21.6
Massimo Giorgetti 11.2
Ettore Vannini 11.2
Giampiero Carosi 11.2
Nicola Angelini 11.2
Skerdilajd Bushi 11.2
Sektori ekonomik:
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA BUILDING DREAM COMPANY
ALBANIA BUILDING DREAM COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!